حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

حضور مجتمع طلای موته در نمایشگاههای محیط زیست به کرار بیشتر از شرکت در سایر نمایشگاهها بوده است و این بدلیل تعاملات مسالمت آمیز این واحد با سازمان محیط زیست و نشان از اهمیت و ارزش فراوانیست که مجتمع برای اداره محیط زیست استان اصفهان قائل میشود. بازدید بیش از ۷۰۰ نفری دوستداران محیط زیست از مجتمع طلای موته مصداق بارز این واقعیت است.        

DSC03083                                                                                                       

مجتمع طلای موته با گرفتن دوازده متر مربع مساحت،در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست  اقدام به تهیه و تجهیز غرفه نمود.

خانم ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست در جریان بازدید از این نمایشگاه با مسوولین غرفه ها گفت و گو کردند.

ریاست محترم اداره محیط زیست استان اصفهان جناب آقای ظهرابی از غرفه مجتمع طلای موته بازدید و راجع به مسائل زیست محیطی مجتمع طلای موته تبادل نظر کردند.

مدیریت محترم مجتمع ، جناب آقای مهندس طالاری ، به همراه مسئولین مجتمع طلای موته از نمایشگاه محیط زیست بازدید به عمل آوردند .

IMG_0054

حضور موثر مجتمع طلای موته در این نمایشگاه نظر بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جلب کرد  تا آنجا که غرفه مجتمع با توجه به جذابیت محصول نهایی و چگونگی تولید به جرات میتوان گفت بالغ بر ۷۰۰  نفر از مخاطبان تخصصی و عمومی را به غرفه طلای موته کشاند. 

IMG_0068

 

در این نمایشگاه  شرکتها، موسسات و نهادهای زیادی حضور داشتند، که با رویکرد علمی و پژوهشی و با شعار« ترویج فرهنگ عمومی، حفاظت از محیط زیست، اساس توسعه پایدار» به معرفی پروژه ها و طرحهای زیست محیطی خود پرداختند. IMG_0056

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *