مهندس علیرضا طالاری مدیر مجتمع طلای موته فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به همکاران تبریک گفت

مهندس علیرضا طالاری مدیرمجتمع طلای موته طی پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را  به همکاران گرانقدر و خانواده های محترمشان ،تبریک گفت .
متن پیام به این شرح است:
 
به نام خدا
یا مقلب القلوب و الابصار. یا مدبر اللیل و النهار. یا محول الحول و الاحوال. حول حالنا الی احسن الحال
همکاران عزیز
“”بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است .بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن ، یعنی بهتر از دیروزها””
جای بسی افتخار است که یک سال دیگر در خط مقدم جبهه اقتصادی در راه اعتلای کشور عزیزمان ایران در کنار شما همکاران تلاشگر خود بودم . سالی که گذشت با مشکلات فراوانی در ابعاد گوناگون در کشور مواجه بودیم ولی خوشبختانه علیرغم این فشارها و محدودیتهای ایجاد شده خصوصا از تحریم های ظالمانه با لطف خداوند بزرگ و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بهره گیری از توان و دانش فنی بومی سازی داخل کشور و تکیه بر سرمایه های انسانی سخت کوش و متخصص و دیگر منابع داخلی ، سال ۱۳۹۸ را درخشان تر از سال قبل و با سربلندی به پایان رسانده و موفق شدیم با رکوردهای متعدد در زمینه های مختلف افتخارات جدیدی را در شرکت رقم بزنیم.
هدف ما تلاش و کوشش در مسیر توسعه و آبادانی کشور عزیزمان ایران است ، بدیهی است دستیابی به این هدف نیازمند همراهی یکایک شما همکاران گرانقدر عزیز می باشد.
ضمن تشکر و سپاس از تلاش سرمایه های انسانی و توصیه به حفظ سلامت خود و اعضای محترم خانواده تان و رعایت نکات بهداشتی دراین ایام ناشی از فراگیری بیماری کرونا ، حلول سال نو را خدمت همکاران عزیز و خانواده های محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده  و از خداوند بزرگ سلامتی و توفیق روز افزون برای شما خواهانم .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *